ЦКС Перелік послуг Документи та шаблони Документи та шаблони

Згода на збiр та обробку персональних даних

(дата публікації 04.07.2023)

Відвідуючи сайт комунального концерну «Центр комунального сервісу» (далі-Концерн) за посиланням https://cks.com.ua та вносячи будь-які свої персональні дані у наявні форми для заповнення на сайті Концерну, Ви цим надаєте Концерну згоду на обробку своїх персональних даних, підтверджуєте те, що ознайомлений(а) з метою обробки персональних даних та правами, наданими Вам згідно ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та приймаєте Угоду користувача

Права суб’єкта персональних даних відповідно ст.8 до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2297-УІ (зі змінами)

1. Особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними.
2. Суб'єкт персональних даних має право:
1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3) на доступ до своїх персональних даних;
4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5) пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноважений або до суду;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Мета обробки персональних даних Користувача:

  • отримання Користувачем корисної та необхідної інформації;
  • надання користувачу послуг підприємством;
  • виконання зобов'язань Концерну за договорами.

Обробка персональних даних - будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем (ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2297-УІ).

Умови обробки персональних даних Користувача

  • Виконання договору: обробка Ваших персональних даних необхідна для виконання зобов'язань Концерну за договорами;
  • Встановлений законом обов'язок: Концерн зобов'язаний обробляти Ваші персональні дані з метою виконання встановленого законом обов'язку, наприклад, зберігання записів для надання інформації тому чи іншому державному органу;
  • Законні інтереси: Концерн буде обробляти інформацію про Вас, коли така обробка входить у сферу його законних інтересів в процесі ведення законної діяльності і яка необхідна для її подальшого ведення, за умови, що подібна обробка інформації не порушує Ваші інтереси.

Використання електронної пошти, номеру телефону, поштові розсилки та масові повідомлення.

Зазначені Користувачем контактні дані (номер телефону, поштова адреса, адреса електронної пошти, тощо) можуть використовуватись щоб:
1) надати відповідь на задане Користувачем питання;
2) направити повідомлення та копії рахунків-повідомлень, квитанції, тощо;
3) повідомити про зміни в налаштуваннях Сайту, зупинки в роботі Сайту, про послуги та сервіси, іншу будь-яку інформацію, що стосується роботи Концерну або інших підприємств і компаній, яка на думку Концерну, буде корисною для Користувача.

Інформація про захист персональних даних Користувача

Концерн зі своєї сторони приймає технічні, фізичні та адміністративні заходи забезпечення безпеки для розумного захисту персональних даних Користувачів від втрати, неправомірного використання, несанкціонованого доступу, розкриття і зміни. Ці заходи безпеки включають брандмауери, шифрування даних, засоби контролю фізичного доступу в наші центри обробки даних і засоби контролю авторизації доступу до інформації. Для передачі даних використовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії.
Концерн забезпечує безпеку своїх систем, а Користувач відповідає за безпеку і конфіденційність своїх персональних даних, а також за перевірку точності та актуальності своїх персональних даних, які знаходяться в Концерні. Концерн не відповідає за захист персональних даних Користувача, наданих третій особі в результаті санкціонованого дозволу самого Користувача.

Внесення змін до цієї Згоди на збiр та обробку персональних даних

Концерн періодично може переглядати цю Згоду на збiр та обробку персональних даних , щоб відобразити в ній зміни, що стосуються Концерну його Сайту та послуг або у зв’язку зі змінами чинного законодавства України.
У разі такого перегляду, нова редакція Згоди на збiр та обробку персональних даних буде діяти починаючи з дати публікації та не потребує повідомлення Користувача.

Контакти

Ви можете зв'язатися з Концерном, якщо у Вас виникнуть питання загального характеру щодо цієї Згоди на збір та обробку персональних даних, за електронною поштою – kyiv.cks@gmail.com(звертаємо Вашу увагу, що звернення громадян у розумінні Закону України «Про звернення громадян, за адресою цієї електронної пошти не реєструються та не приймаються до розгляду).

Місцезнаходження персональних даних: з метою забезпечення безпеки Ваших персональних даних, у період воєнного стану та території України, дана інформація надається за окремим запитом Користувача.