ЦКС Новини 04 січня 2019
4 січня 2019

Відтепер можна передати показання квартирних лічильників майже протягом усього місяця

Новость

Шановні споживачі!  

Відтепер ви можете передати показання лічильників опалення, гарячої та холодної води майже протягом усього місяця, а саме з 5-го числа і по останній день поточного місяця. Фіксація переданих вами показань лічильників за поточний місяць проводиться для формування рахунку-повідомлення у наступному місяці.

Нагадуємо, що передати показання лічильників можна будь-яким зручним способом:

  1. через особистий кабінет на сайтах:

- КК «Центр комунального сервісу» - https://cks.com.ua/cabinet;

- КП «ГІОЦ» - https://www.gioc.kiev.ua/cabinet;

- КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» - https://kte.kmda.gov.ua/my-cabinet (передача показань лічильників гарячої води та опалення);
- ПрАТ «АК «Київводоканал» – https://vodokanal.kiev.ua (приймаються показання лічильників холодної води для нарахувань за водопостачання та водовідведення холодної води. Показання лічильників гарячої води надаються лише для здійснення обліку водовідведення гарячої води). Або за телефоном контакт-центру ПрАТ «АК «Київводоканал» (044) 202-02-02

  1. під час візиту до Сервісного центру ЦКС (адреси та графіки прийому: https://cks.com.ua/service-centers) або за телефоном контакт-центру (044)247-40-40;
  2. при оплаті за спожиті послуги у будь-якій банківській чи фінансовій установі та у платіжних терміналах.Довідково:

Якщо Ви з будь-яких причин не передасте показання квартирних лічильників, нарахування будуть здійснені засереднім об’ємом споживання. У такому випадку коригування показань та нарахувань:

- за гаряче водопостачання та опалення відбувається автоматично при наступній передачі показань через особистийкабінет або при оплаті через фінансові та банківські установи.

- за холодне водопостачання та водовідведення відбудеться автоматично лише за умови, що поточні показання будуть рівніабо більші від розрахованих за середнім споживанням. Якщо фактичне споживання менше за розрахованеза середнім, то коригування можна провести тільки на підставі Вашої заяви, поданої до точки прийому Центру комунального сервісу.