ЦКС Новини 15 грудня 2022
15 грудня 2022

Сервіс із оплати комунальних послуг через особистий кабінет розширюється для жителів Київської області

Новость

     Мешканці Києва та Київської області тепер можуть додавати в особистому кабінеті сайту КК «Центр комунального сервісу» об’єкти, що розташовані в Київській області, а також швидко і зручно сплачувати рахунки за отримані житлово-комунальні послуги.

     Станом на сьогодні для мешканців Київської області вже доступна оплата двох послуг: спожитої електроенергії (із можливістю передати показання лічильників) і газу. І цей перелік послуг розширюватиметься.

     Таке рішення прийнято для спрощення процесу оплати комунальних послуг у відповідь на звернення багатьох споживачів. Адже дуже багато киян допомагають оплачувати комунальні послуги своїм батькам та іншим родичам, які мешкають в області. Також значна кількість споживачів працюють у Києві, але проживають за містом, зокрема в заміських будинках, на дачі тощо.

     Враховуючи нинішню складну ситуацію в країні та вимушені відключення світла, інтеграція оплати послуг з електроенергії та газу за цими домівками до особистого кабінету сайту «Центру комунального сервісу» є логічним кроком і виключає необхідність окремо шукати інші способи оплати або їхати до відділень банківських установ та «Укрпошти».

     Відтепер користувачі сайту «Центр комунального сервісу» можуть сплачувати за особовими рахунками як у столиці, так і в населених пунктах області.