ЦКС Новини 18 липня 2022
18 липня 2022

Оплатити за спожиті житлово-комунальні послуги можна онлайн

Новость

     Нагадуємо, рахунки за житлово-комунальні послуги, спожиті у червні, оновлено. Оплатити за послуги можна онлайн. Пропонуємо два зручні способи онлайн оплат: особистий кабінет на нашому сайті або через індивідуальний QR-код, що надрукований на кожному рахунку-повідомленні.

     Для оплати через особистий кабінет достатньо виконати 3 прості кроки:

  1. Створити обліковий запис, додати прізвище, ім’я та електронну адресу;
  2. Додати об’єкт (квартиру або кілька – для допомоги при оплаті старшим сусідам та родичам);
  3. Обрати зручний спосіб оплати та розрахуватись.

     Щоб оплатити за допомогою QR-коду потрібно:

  • зісканувати код із рахунку та перейти за посиланням;
  • ввести номер телефону та електронну адресу;
  • натиснути «Сплатити».

     Квитанції про оплату після онлайн-розрахунку миттєво надходять на електронну пошту, а також зберігаються в особистому кабінеті.

     Звертаємо увагу, оплатити комуналку без комісії можна за допомогою «Картки киянина». Оформити її у відділеннях Ощадбанку мають право всі, хто зареєстрований у Києві, жителі інших міст, які офіційно працевлаштовані в Києві, а також вимушені переселенці.

     Також, сплатити за послуги можна онлайн через  мобільні застосунки, каси банківських установ за встановленим графіком їх роботи, який можна дізнатися на офіційних сайтах, муніципальних електронних додатках тощо.

     Міська влада дякує жителям столиці, які попри воєнний стан, за можливості оплачують за спожиті житлово-комунальні послуги, навіть перебуваючи за межами міста.