ЦКС Новини 25 березня 2019
25 березня 2019

Нагадуємо про необхідність вчасного надання показань лічильників!

Для коректних нарахувань потрібно щомісяця передавати показання квартирних лічильників.

Передати показання лічильників води та опалення можна будь-яким зручним способом з 5-го числа по останній день поточного місяця, а саме:

  1. через особистий кабінет на сайтах:

КК «Центр комунального сервісу» (покрокова інструкція з реєстрації в особистому кабінеті ЦКС);

КП «ГІОЦ»;

КП «Київтеплоенерго» - передача показань лічильників гарячої води та опалення;

ПрАТ «АК «Київводоканал» - приймаються показання лічильників холодної води для нарахувань за водопостачання. Показання лічильників гарячої води надаються лише для здійснення обліку водовідведення, тому для отримання коректних нарахувань за гаряче водопостачання, оберіть, будь ласка, будь-який інший спосіб з перелічених.

  1. за телефоном контакт-центру КК «Центр комунального сервісу» (044) 247-40-40;
  2. за телефоном контакт-центру ПрАТ «АК «Київводоканал» (044) 202-02-02 (приймаються показання лічильників холодної води для нарахувань за водопостачання. Показання лічильників гарячої води надаються лише для здійснення обліку водовідведення, тому для отримання коректних нарахувань за гаряче водопостачання, оберіть, будь ласка, будь-який інший спосіб з перелічених);
  3. під час візиту до найближчого Сервісного центру ЦКС;
  4. при оплаті за спожиті послуги у будь-якій банківській чи фінансовій установі та у платіжних терміналах.

Важливо! Якщо у Вас встановлено квартирний водонагрівач, проте Ви не відмовилися від централізованого гарячого водопостачання та періодично ним користуєтесь, для отримання коректних нарахувань, Вам потрібно щомісяця передавати показання лічильників гарячої води, навіть якщо попередні не відрізняються від поточних.