ЦКС Новини 02 травня 2023
2 травня 2023

Інструкція для нових власників житла як дистанційно подати документи для укладання договорів про надання житлово-комунальних послуг

Новость

     У разі, якщо споживач став новим власником квартири (житлового приміщення), згідно договору купівлі-продажу, договору дарування, спадщини тощо, йому необхідно укласти договори про надання послуг із виконавцями усіх житлово-комунальних послуг. Це потрібно зробити для оновлення інформації у програмно-апаратних комплексах, за допомогою яких здійснюється нарахування житлово-комунальних послуг.

     При цьому попередній власник квартири (житлового приміщення) має можливість припинити дію договорів про надання житлово-комунальних послуг, не чекаючи звернення нового власника. Зробити це можна, скориставшись послугами КК «Центр комунального сервісу» (ЦКС).

     Наші фахівці приймають документи для укладання договорів про надання послуг із централізованого водопостачання і водовідведення, постачання теплової енергії та гарячої води, вивезення побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

     Подати відповідні заяви для укладання договорів можна дистанційно, звернувшись через месенджер у Facebook, Skype або Telegram. Звертаємо увагу, що новий власник має при цьому обов’язково долучити фото наступних документів:

♦ паспорт або ID-картку та витяг із Єдиного державного демографічного реєстру;
♦ картку платника податків (ІПН);
♦ документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
♦ витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, що дійсне на дату подання заяви;
♦ технічний паспорт на квартиру;
♦ за наявності вузлів розподільного обліку води (квартирних лічильників) – паспорти на лічильники та/або свідоцтво про повірку. Для власників вузлів розподільного обліку теплової енергії (квартирних лічильників опалення) – акт технічної можливості на встановлення лічильника, паспорт на встановлений лічильник та акт введення лічильника в експлуатацію;
♦ проектно-технічну документацію на індивідуальне опалення (за його наявності);
♦ акти опломбування всіх лічильників.

     У разі спільної власності необхідно надати письмову згоду всіх співвласників житлового приміщення з документами, що підтверджують право власності кожного. Паспорт або ID-картку та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру та довіреність представника (якщо звертається представник).

     Після опрацювання документів, фахівець ЦКС зв’яжеться зі споживачем для узгодження зручної дати та часу візиту до районного сервісного центру для підписання договору про надання послуг.

     Подати відповідну заяву із копіями документів для укладання договорів про надання послуг також можливо через скриньки, що розташовані при входах у сервісні центри:

• просп. Науки, 11 (Голосіївський р-н);
• вул. К. Заслонова, 22 (Дарницький р-н);
• вул. А. Ахматової, 2А (Дарницький р-н);
• вул. Радунська, 18 (Деснянський р-н);
• вул. Миропільська, 13А (Дніпровський р-н);
• просп. В. Івасюка, 57 (Оболонський р-н);
• вул. Ф. Максименка, 16 (Оболонський р-н, Пуща-Водиця);
• Кловський узвіз, 24 (Печерський р-н);
• просп. Г. Гонгадзе, 20Е (Подільський р-н);
• б-р Академіка Вернадського, 63А (Святошинський р-н);
• вул. Я. Коласа, 15Б (Святошинський р-н);
•вул. М. Донця, 21Б (Солом’янський р-н);
• вул. О. Довженка, 10 (Шевченківський р-н);
• вул. Естонська, 5 (Шевченківський р-н).

     Нагадуємо, що у сервісних центрах за допомогою застосунку «Дія» можна подавати копії необхідних документів в електронному вигляді.