Про нас

  • Центр навчання «Платформа комфорту» створений навесні 2016 року при КК «Центр комунального сервісу» для проведення роз’яснювальної роботи направленої на підвищення правової обізнаності мешканців у частині діючого законодавства у вигляді лекцій, семінарів, практикумів, круглих столів.
  • Також працівники навчального центру проводять заняття з власниками квартир у багатоквартирних будинках, які прагнуть навчатися, як правильно створити юридичну особу ОСББ або оформити взаємовідносини з професійним управителем. Такі навчання спрямовані на вивчення необхідної нормативно-правової бази, а також налагодження ефективних комунікацій з іншими власниками, оскільки за відсутності навичок, як правильно вести переговори та вміння переконувати, жодний проект не запрацює.
  • Ще одним напрямком діяльності Центру є підготовка фахівців для сучасного ринку праці. Випускники та студенти останніх курсів мають можливість почати кар’єру в концерні. Молоді спеціалісти, які розпочали свою роботу в контактному центрі концерну, менше ніж за рік отримали пропозиції роботи у інших відділах організації, таких як юридична служба, відділ звернень громадян, департамент розвитку, навчальний центр, структурні відокремленні підрозділи.
Велику увагу ми приділяємо навчанню та підвищенню кваліфікації співробітників Концерну.

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

Або зателефонуйте нам:
(044) 591-21-22

×

Відправити повідомлення

Або зателефонуйте нам:
(044) 591-21-22

×

Форма реєстраціі на курси

Який для вас найзручніший час для навчання?

Або зателефонуйте нам:
(044) 591-21-22

×

Форма реєстраціі на обраний курс

Який для вас найзручніший час для навчання?

Або зателефонуйте нам:
(044) 591-21-22

×